Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоУ Києві визначились з відсотком податку на нерухомість
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві визначились з відсотком податку на нерухомість

Столична влада визначила розмір максимальної ставки податку на нерухомість. Вона менша від пропонованої Київрадою на 1%.

Київська влада визначила відсоток на податок на нерухомість у столиці, він складатиме близько 1%. Про це під час круглого столу заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, передає «РБК-Україна».

За словами чиновника, столична влада, з огляду на складну економічну ситуацію в країні, не прийматиме максимальну ставку податку на нерухомість.

«Щодо податку на нерухомість... Ми вважаємо, враховуючи економічний стан людей, що не будемо приймати максимальну ставку, ми будемо приймати ставку до 1%. Це, скажімо, компроміс між здоровим глуздом, бажанням наповнити бюджет і станом людей на сьогоднішній день», - заявив пан Ніконов.

Зауважимо, що згідно з рішенням Київради «Про встановлення місцевих податків і зборів», максимальну ставку пропонують встановити у розмірі 2%. У КМДА сказали, що податок на нерухомість ступить в дію з 2016 року.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, запорізька влада планує розширити площу житлових приміщень, які будуть обкладатися податком на нерухомість. Так, у місті хочуть повернутися до минулорічних показників.

 
Коментарі (0)