Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОпалювальний сезон 2020-2021У Києві заговорили про закінчення опалювального сезону
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві заговорили про закінчення опалювального сезону

Опалювальний сезон в столиці завершиться, коли протягом трьох днів середня добова температура повітря буде перевищувати 8 градусів тепла

Опалювальний сезон в столиці завершиться, коли протягом трьох днів середня добова температура повітря буде перевищувати 8 градусів тепла. Про це повідомляють «Коментарі».

«Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», правилами підготовки та проведення опалювального сезону в Києві, приймати рішення про відключення можна після того, як середня добова температура протягом трьох діб буде не менше, а навіть бажано більше 8 градусів тепла», - розповіла прес-секретар заступника голови КМДА Юлія Грамотна.

Нагадаємо, що для киян змінилися тарифи на газопостачання. Зміни торкнулися всі домогосподарства - і ті, що з лічильниками, і ті, де прилади обліку газу не встановлені, і тих, хто не підключений до централізованої подачі опалення гарячої води. Нові тарифи розділили сім'ї, які використовують бойлер, і ті, хто не використовує водонагрівач.

 
Коментарі (0)