Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУ Києві збудували триста «доступних» квартир
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві збудували триста «доступних» квартир

Протягом І кварталу 2012 року у Києві було введено в експлуатацію три багатоквартирні житлові будинки, в яких 314 сімей отримали квартири за підтримки державної програми доступного житла

Протягом першого кварталу 2012 року у Києві було введено в експлуатацію три багатоквартирні житлові будинки, в яких 314 сімей отримали квартири за підтримки державної програми доступного житла.

Про це повідомив директор Іпотечного центру у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, інформує прес-служба відомства.

За його словами, було введено в експлуатацію житловий будинок №6 у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки  Дарницького району, в якому 101 сім’я отримала ключі від власних помешкань. Забудовником виступає АТ ХК «Київміськбуд». Крім цього, 212 сімей скористались державною підтримкою на придбання квартир у будинку по вул. Мейтуса, 4А, забудовником якого виступає ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг». Ще одна сім’я отримала квартиру в Дніпровському районі по вул. Сергія Лазо №2, забудовником якого є КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Загалом, з державного бюджету на фінансування програми доступного житла у цих об’єктах було виділено понад 47 млн грн, що дало змогу проінвестувати більше 20 тис. кв. м житла», – зазначив С.Комнатний.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)