Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ Києві з'явиться нова електричка
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

У Києві з'явиться нова електричка

Електропоїзд курсуватиме за маршрутом в пікові періоди перевезень, крім суботи та неділі і здійснювати 8 рейсів - по чотири вранці і ввечері

Електропоїзд курсуватиме за маршрутом в пікові періоди перевезень, крім суботи та неділі і здійснювати 8 рейсів - по чотири вранці і ввечері. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію "Укрзалізниці".

"Перший поїзд відправлятиметься зі станції Тарасівка в 5:48 і прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 6:09. Наступні рейси будуть відправлятися зі станції Тарасівка в 7:11, 8:31, 10:01, 16:47 18:14, 19:26. З приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський в перший рейс поїзд відправиться о 6:22, потім - о 7:44, 9:04 і о 16:06, 17:24, 18:45, 19 : 57 ", - йдеться в повідомленні.

Потяги будуть зупинятися на станціях Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе.

Відзначається, що вказаний електропоїзд має підвищену комфортність і швидкість. Одночасно електричка вміщує близько 1 тис. Пасажирів.

Відстань з Боярки до Києва займе 21 хв., А з Вишневого - 15 хв.

Запуск нового поїзда став можливим завдяки домовленості регіональної філії УЗ "Південно-Західна залізниця" з Київською обласною адміністрацією. Зокрема, територіальні громади міст Боярка та Вишневе беруть на себе зобов'язання компенсувати перевізнику 100% витрат за перевезення громадян пільгових категорій.

Відповідний протокол про наміри підписали директор виконавчий регіональної філії УЗ "Південно-Західна залізниця" Артем Миронович, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Микола Ляшенко, мер Вишневого Ілля Діков та мер Боярки Олександр Зарубін.

 

 
Коментарі (0)