Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТранспортУ київському метрополітені перестануть працювати автомати, що продають жетони
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У київському метрополітені перестануть працювати автомати, що продають жетони

У київському метрополітені перестануть працювати автомати, що продають жетони. За офіційними даними, останній день дії жетонів - 31 жовтня.
У київському метрополітені перестануть працювати автомати, що продають жетони. Про це повідомила прес-служба підприємства в Facebook.
 
«До #безжетонів лишилося 155 днів і наша техніка направляється на більш ніж заслужений відпочинок. Дякуємо, що уже користуєтесь сучасними засобами оплати, економлячи свій час та кошти», - зазначила адміністрація.
 
За офіційними даними, останній день дії жетонів - 31 жовтня. До цього терміну працівники КП зобов'язані вивести їх з обігу.
 
При поповненні картки метро на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн, а після використання поїздок ви можете повернути картку в касу та отримати заставну вартість.
 
Для разової поїздки можна скористатися безконтактною банківською карткою на жовтому турнікеті або придбати картку на 1 поїздку.
 
Також у столиці впроваджується система єдиного квитка. Турнікети з відповідними позначеннями уже працюють на всіх станціях. Придбати новий засіб оплати можна на центральних станціях підземки. 
 
Коментарі (0)