Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ «Київводоканалі» пояснили причини відключення води у столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

У «Київводоканалі» пояснили причини відключення води у столиці

У "Київводоканалі" пояснили, чому жителів Києва на добу залишать без води. це дозволить збільшити міжремонтні терміни і зменшити витрати на профілактичне обслуговування.

 У "Київводоканалі" пояснили, чому жителів Києва на добу залишать без води. це дозволить збільшити міжремонтні терміни і зменшити витрати на профілактичне обслуговування.

"Київводоканал" частково обмежить водопостачання у чотирьох районах столиці з 10:00 30 березня до 7:00 31 березня у зв'язку з відключенням від загальної схеми насосної водопровідної станції "Крутогорна".

Про це під час брифінгу 29 березня заявив перший заступник директора, головний інженер департаменту експлуатації водопровідного господарства "Київводоканалу" Володимир Костюк, передає  прес-служба компанії.

"Це дозволить збільшити міжремонтні терміни і зменшити витрати на профілактичне обслуговування, знизити знос насосного обладнання та підвищити надійність і ефективність його роботи, а також зменшити втрати води в мережі", – зазначив Костюк.

Необхідність заміни обладнання виявили при обстеженні: чотири одиниці запірної арматури знаходяться в аварійному стані.

Відзначимо, це стане наймасштабнішим відключенням споживачів від централізованого водопостачання в історії Києва.

Нагадаємо, така необхідність викликана тим, що при проведенні підготовчих робіт з реконструкції насосної станції виявилося, що чотири одиниці запірної арматури перебувають в аварійному стані. За зазначений час компанія планує провести їх заміну.

Для забезпечення водою жителів столиці «Київводоканал» організовує під'їзд автоцистерн за такими адресами: вул. Академіка Стражеска на розі вул. Героїв Севастополя, вул. Шепелєва на розі вул. Новопольової, вул. Сім'ї Ідзиковських, 35, просп. Повітрофлотський, 84, вул. Ломоносова на розі пров. Коломийського. Крім того, підприємство надало схему розміщення бюветних комплексів у цих районах.

Також на час проведення робіт будуть задіяні резервні потужності інших насосних станцій, тому він сподівається, що вода буде відсутня в меншій кількості будинків.

 
Коментарі (0)