Рус Укр
ГоловнаОпалювальний сезонОпалювальний сезон 2020-2021У лікувальні заклади столиці пустили тепло
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У лікувальні заклади столиці пустили тепло

Понад три десятки київських об’єктів соціальної сфери підключено до централізованого опалення за їхніми заявками. Мова йде, перш за все, про лікувальні заклади.

ПАТ «Київенерго» підключило до централізованого опалення 34 об‘єкти соціальної сфери столиці за їхніми заявками. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

Зокрема, до опалення вже підключено 33 лікувальних заклади, серед яких стаціонари, пологові будинки, поліклініки, та 1 об’єкт соціальної сфери.

Окрім того «Київенерго» розпочала  процес підключення дитячих садочків, дошкільних та навчальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей, лікарняних закладів до централізованого опалення.

Процес підключення відбуватиметься цілодобово. Компанія здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка.

Нагадаємо, згідно з розпорядженнями КМДА №1686 від 26 вересня поточного року,  підключення систем теплопостачання у столиці відбувається в 3 етапи, починаючи з 30 вересня. Перший етап – підключення дитсадків, пологових будинків та лікарень, другий — загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій — житлових будинків і  адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників).

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)