Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ новорічну ніч комунальний транспорт столиці працюватиме довше
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У новорічну ніч комунальний транспорт столиці працюватиме довше

У новорічну ніч комунальний транспорт столиці працюватиме на три години довше, а фунікулер буде переведений у цілодобовий режим
У новорічну ніч комунальний транспорт столиці працюватиме на три години довше, а фунікулер буде переведений у цілодобовий режим, про це повідомляє прес-служба КМДА.
 
"19, 23, 24, 25 та 31 грудня, а також 1 та 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв’язку із цим у суботні, недільні, святкові та неробочі дні планується відкрити дорожній рух вулицею Хрещатик. У маршрути громадського транспорту буде внесено відповідні зміни. У новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години, фунікулер перевести у цілодобовий режим", – говориться в повідомлені.
 
Зараз КМДА розглядає питання щодо продовження роботи комунального транспорту також і під час святкування католицького Різдва 25 грудня. Детальніше про зміни в графіку роботи транспорту будуть відомі на наступному тижні.
 
Також прес-служба повідомила, що до 25 січня, у центрі міста буде обмежений рух транспорту, оскільки розпочнеться монтаж тимчасових об’єктів, конструкцій та обладнання проекту "Країна північного сяйва" до новорічних свят.
 
Обмеження руху транспорту передбачено уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі.

Головне новорічне дерево України урочисто засвітять на Софійській площі 19 грудня о 19:00.  

 
Коментарі (0)