Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ столиці починають виключати гарячу воду через гідравлічні випробування тепломереж
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

У столиці починають виключати гарячу воду через гідравлічні випробування тепломереж

Сьогодні в столиці стартує сезон гідравлічних випробувань тепломереж у житлових будинках й розпочнеться він з Солом'янського району міста.
Сьогодні в столиці стартує сезон гідравлічних випробувань тепломереж у житлових будинках й розпочнеться він з Солом'янського району міста.
 
Так, з 17 по 30 квітня 2018 року тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання через планові гідравлічні випробування тепломереж у житлових будинках, розташованих на наступних вулицях:
 
Митрополита Василя Липківського, Стадіонній, Патріарха Мстислава Скрипника, Кудряшова, Механізаторів, Солом'янській, Курській, Єреванській, Фучика, Уманській, Петра Ніщинського, Богданівській, Шовкуненка, Волгоградській, Вадима Гетьмана, Преображенській, Златопільській, Андрія Головка, Городній, Виборзькій, Миколи Голего, Тетяни Яблонської, Металістів, Академіка Янгеля, Борщагівській, Гарматній, Докучаївській, Чоколівському бульварі, Повітрофлотському просп., просп. В. Лобановського, просп. Перемоги.
 
Згідно з законодавством гідравлічні випробування є обов’язковою складовою щорічної підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону. Вони дозволяють виявити пошкодження на мережах і ліквідувати їх у міжопалювальний період.
 

Термін відновлення гарячого водопостачання залежить від кількості та масштабу ремонту великих пошкоджень тепломереж, які обслуговують будинок. Під час гідравлічних випробувань мереж балансоутримувачам (ЖЕО, ЖБК, ОСББ та ін.) плата за теплову енергію для потреб гарячого водопостачання не нараховується. Коригування розрахунків за час відсутності послуги мешканцям здійснює житлово-експлуатаційна організація, яка обслуговує будинок.  

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
17 Квітня 2018 p. 22:30
У нормальних країнах усі планові ремонти і випробування давно поводяться без відключення водопостачання. Мабуть , під час цих заходів пускають воду по запасним трубам , і споживач отримує послугу у повному обсязі.
Коля Пухов
18 Квітня 2018 p. 23:13
Вулиці , зупинки перейменували, пам"ятники позносили... Та краще б витрачені даремно на це гроші використали для налагодження безперебійного водопостачання.