Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБудівництво«Укржитлобуд» отримало дозвіл на будівництво комплексу, який не відповідає Генплану Києва
Новини ЖКГ
24 Лютого 2021 p.
23 Лютого 2021 p.
19 Лютого 2021 p.
15 Лютого 2021 p.
11 Лютого 2021 p.
09 Лютого 2021 p.
08 Лютого 2021 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

«Укржитлобуд» отримало дозвіл на будівництво комплексу, який не відповідає Генплану Києва

Забудовники не узгодили проектну документацію із КП «Київський метрополітен», а також не отримали висновок органу охорони культурної спадщини
ТОВ «Укржитлобуд» у вересні отримало дозвіл на будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Велика Васильківська (колишня вул. Червоноармійська) 107-109 у Печерському районі Києва. Про це свідчить реєстр Держархбудінспекції України, повідомляють Наші Гроші. 
 
Йдеться про дві ділянки площею 0,64 га та 0,21 га. Перша належить «Укржитлобуду» на праві приватної власності, а другу фірма орендує у міста. Відзначимо, що ці ділянки знаходяться прямо біля входу в метро на ст. «Палац Україна».
 
Як свідчить проект будівництва, під виглядом «багатофункціонального комплексу» буде побудовано дві житлові висотки на понад 30 поверхів загалом на майже 500 квартир. Така забудова не відповідає Генплану Києві, адже вказані ділянки є територією громадських будівель та споруд, і будувати житло на них не можна.
 
Висота будинків за проектом становитиме 98,5 м. Фактичний відсоток забудови ділянки становить 98%, що більш ніж утричі перевищує норматив, що складає 30%.
 
За даними джерел «Наших грошей», забудовники не узгодили проектну документацію із КП «Київський метрополітен», а також не отримали висновок органу охорони культурної спадщини.
 
 

 

 
Коментарі (0)