Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійВ боротьбі комунальників зі снігом страждають автомобілісти
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

В боротьбі комунальників зі снігом страждають автомобілісти

Міська влада повiдомила, що не несе відповідальності у разі пошкодження транспортних засобів

На одній з центральних вулиць Києва з`явилося оголошення, яке попереджає власників автомобілів про можливе заподіяння їм пошкоджень і про відсутність відповідальності з боку комунальних служб.

Так, на вул. Червоноармійська, 102, дільницю території із зібраним снігом обнесли червоною стрічкою і повісили оголошення такого змісту: «Машини не ставити! Прибирання снігу бульдозером! 05-06-07.02.2013. Міська влада не несе відповідальності у разі пошкодження транспортних засобів якщо ті заважають роботі комунальних служб» (пунктуація збережена - ред.).

«Цілком можливо, що міська влада і не несе відповідальність за можливі пошкодження автомобілів, що стоять на тротуарі, але вже точно відповідальність несе власник бульдозера, що є джерелом підвищеної небезпеки», - прокоментував «Коментарям» неоднозначне оголошення міської влади юрист Клим Братковський.

За його словами, це прибирання не пов`язане з крайньої необхідностю. «Але, якщо б це прибирання снігу і було пов`язане з усуненням небезпеки, що загрожує цивільним правам або інтересам фізичної або юридичної особи, то і в цьому випадку відшкодування шкоди покладається на особу, яка завдала шкоди, - підкреслив Братковський. - І тільки з урахуванням всіх обставин справи суд може перекласти обов`язок по відшкодуванню збитку на особу, в інтересах якої були вчинені дії на усунення небезпеки, тобто на самого автовласника».

В даному випадку, вважає юрист, це лише залякування автовласників, щоб вони звільнили тротуар для прибирання снігу, і не більше того.

комунальні служби прибирають сніг 2013

прибирання снігу київ 2013

снігоприбиральна техніка киів 2013

прибирання снігу 2013

Фото: Клим Братковський.

 
Коментарі (0)