Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортВ центрі Києва пропонують будувати багаторівневі парковки
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

В центрі Києва пропонують будувати багаторівневі парковки

Українські чиновники завжди дбають про інтереси громадян, саме тому вони говорять про втілення нових ідей, таких, як Hyperloop та багатоповерхові автоматизовані гаражі.

Українські чиновники завжди дбають про інтереси громадян, саме тому вони говорять про втілення нових ідей, таких, як Hyperloop та багатоповерхові автоматизовані гаражі.

Заступник міністра в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Лев Парцхаладзе, вважає що для зміни життя людей на краще необхідно оновити Державні будівельні норми. Про це чиновник написав на своїй сторінці у FB.

“Ми пропонуємо ввести нову зміну в ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування автоматизованих гаражів”, пише він. «”Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію усіх можливих процесів, зокрема і будівництво впроваджує Сучасні будівельні норми”, вважає пан Парцхаладзе.

На його думку автоматизовані стоянки більш зручні, ніж звичні гаражі. По-перше, для їх розміщення потрібно набагато менше простору ніж для звичайних чи механізованих парковок, тому їх можна розміщувати, наприклад, в центральних районах великих міст. По-друге, це економія часу водіїв завдяки автоматичному процесу в’їзду та виїзду автомобіля на місце для паркування.

Очевидно, що створення таких стоянок дасть чиновникам право (хоча б моральне) зносити звичні гаражі у великих містах і торгувати землею під забудову.

Нагадаємо, що недавно київська влада намагалась знищити гаражі на вулиці Туполева.

 

 
Коментарі (0)