Рус Укр
ГоловнаКоментаріЕлектроенергетикаВ. Ковальчук:«ТЕС України скоротили споживання антрациту вдвічі»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

В. Ковальчук:«ТЕС України скоротили споживання антрациту вдвічі»

Теплові електростанції України з моменту введення надзвичайних заходів в енергосистемі країни скоротили споживання вугілля антрацитної групи вдвічі, повідомляє директор НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук
Теплові електростанції України з моменту введення надзвичайних заходів в енергосистемі країни скоротили споживання вугілля антрацитної групи вдвічі, повідомляє директор НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук.
 
"Роблячи попередні розрахунки, ми розраховували на 40% економії. Фактично ми витрачаємо цього палива в два рази менше, ніж витрачали б його без введення надзвичайного стану", - сказав він у своєму зверненні, оприлюдненому на сторінці компанії у "Фейсбук".
 
За його словами, без урахування Луганської ТЕС, яка працює в "острівному режимі", забезпечуючи електроенергією північ області, решта антрацитовые блоки ТЕС спрацьовують всього 7-8 тис. тонн вугілля на добу.
 
"Це дає нам можливість стверджувати, що ми гарантовано зможемо пройти осінньо-зимовий період до кінця опалювального сезону без обмеження споживачів і без відключень, якщо не відбудуться які-небудь технологічні порушення", - зазначив В. Ковальчук.
 
При цьому більшість АЕС України в останній тиждень займає не менше 60% частки в структурі відпуску електроенергії, сказав він.
 
Раніше Всеволод Ковальчук зазначав, що в рамках введениия надзвичайної ситуації в електроенергетичній галузі планується знизити спалювання електростанціями антрациту з 30 тис. тонн до 20 тис. тонн на добу.
 
Коментарі (0)