Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБудівництвоВартість реконструкції Шулявського шляхопроводу зросла - КМДА
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу зросла - КМДА

Збільшення загальної вартості реконструкції Шулявського мостового переходу в Києві обумовлено, зокрема, необхідністю реконструювати прилеглі вулиці і вулиці
Збільшення загальної вартості реконструкції Шулявського мостового переходу в Києві обумовлено, зокрема, необхідністю реконструювати прилеглі вулиці і вулиці, по яких здійснюються шляхи об'їзду, а також рядом інших факторів.
 
"На підприємстві пояснили, що в загальну кошторисну вартість об'єкта увійшла реконструкція прилеглих вулиць, оскільки вони поки не відповідають чинним в Україні нормам. Тому виникла необхідність в ряді робіт - розширення вулиць, облаштуванні зливової каналізації та інших мереж. Крім того, реконструкція передбачає додаткові обсяги робіт по установці ліфтів в підземних переходах - зокрема, їх збільшення з 2 до 4 од, оскільки з моменту розробки проекту реконструкції транспортної розв'язки в 2018 році в дію вступили нові будівельні норми "Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення", - йдеться в повідомленні на сайті Київміськдержадміністрації з посиланням на КП" Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва".
 
У КМДА відзначають: "З огляду на численні звернення громадськості та жителів комплексу "Місце мрії", в рамках реконструкції передбачено додаткові роботи з комплексного благоустрою прилеглої території".
 

Нагадаємо, Шулявський шляхопровід, побудований в 1964 році, був закритий на реконструкцію з березня 2019 по липень 2020 року, в ході якої було повністю замінено полотно мосту. 

 
Коментарі (0)