Рус Укр
ГоловнаКоментаріТранспортВ.Брагінський:«Київський метрополітен звернеться до Національної поліції з проханням збільшити штат поліцейських у підземці»
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

В.Брагінський:«Київський метрополітен звернеться до Національної поліції з проханням збільшити штат поліцейських у підземці»

У неділю, 30 жовтня, при перевірці документів у кімнаті поліції на станції метро «Либідська» пасажир застосував зброю, внаслідок чого було серйозно поранено співробітника воєнізованої охорони метрополітену.
У неділю, 30 жовтня, при перевірці документів у кімнаті поліції на станції метро «Либідська» пасажир застосував зброю, внаслідок чого було серйозно поранено співробітника воєнізованої охорони метрополітену.
 
«Це безпрецедентний випадок для нашого підприємства. Хочу зауважити, що за останній рік ми регулярно стикаємося з агресивною поведінкою пасажирів. Зафіксовано шість випадків побиття контролерів. Тому опрацьовується  питання про індивідуальні засоби захисту для наших співробітників», – повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.
 
Він додав, що останній інцидент трапився на станції метро «Шулявська» у вересні. Після нападу 53-річна контролер була госпіталізована.
 
Також, починаючи з 2014 року, було отримано 160 анонімних дзвінків про мінування станцій. Відповідно щоразу проводилася евакуація пасажирів та фахові перевірки.
 
«Останні роки наш колектив працює в дуже стресовому режимі. Через це ми навіть маємо незаповнені вакансії контролерів, чого раніше не спостерігалося. Тому ми звертаємося до пасажирів з проханням бути більш толерантними та свідомими. Закликаємо звертати увагу та тих, хто їде поряд, та повідомляти про будь-які підозрілі випадки», – сказав Віктор Брагінський.
 
Він наголосив, що КП «Київський метрополітен» готує звернення до керівництва Національної поліції  щодо опрацювання питання збільшення штату працівників поліції у підземці.

Така необхідність продиктована як зростанням випадків агресії стосовно працівників підземки, так і випадків затримання пасажирів із небезпечними предметами: вогнепальною та холодною зброєю і навіть гранатами. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
28 Січня 2017 p. 22:25
Міліцію перейменували у поліцію для того, щоб у зв"язку з "ліквідацією" держструктури (міліції) позвільняти з роботи невгодних працівників. Невгодними працівниками, як правило, є ті, що заважають своєму начальству ( головбухам) розкрадати бюджетні кошти. Крім того, цей маскарад відбувається ще й тому, щоб усі, хто постраждав від незаконних дій міліції, залишилися без відповідного відшкодування.