Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГВідтепер відомо, хто відповідатиме за Стратегію розвитку Києва
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Відтепер відомо, хто відповідатиме за Стратегію розвитку Києва

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження, яким затвердив склад робочої групи з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження, яким затвердив склад робочої групи з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Вона координуватиме роботу з реалізації стратегічних ініціатив, закріплених у документі.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.
Очолив робочу групу начальник Головного управління економіки та інвестицій Ігор Довбань. Секретарем робочої групи став заступник начальника Головного управління економіки Олег Сухонос. До складу групи також увійшли радники голови Київської міської державної адміністрації Олександр Кубраков, Оксана Мовчан, Дмитро Турчак та Сергій Чернець, а також аналітик молодіжного проектного офісу Євген Петрощук та менеджер молодіжного проектного офісу Дмитро Сергієнко.

Нагадуємо, що 15 грудня на сесії Київради було затверджено  Стратегію розвитку Києва до 2025 року. Як неодноразово зазначав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, попереду один із найвідповідальніших етапів – реалізація стратегії.

 
Коментарі (0)