Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїУтилізація ТПВВивезення сміття у столиці відтермінували
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Вивезення сміття у столиці відтермінували

Киянам обіцяють вивезення сміття до 28 березня, мовляв, робота вже іде і влада пам'ятає усі обіцянки і статистику.

Нормальний вивіз сміття зі столиці буде забезпечений до 28 березня, інформує «РБК-Україна», посилаючись на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Мазурчака.

«За ніч і ... завтрашній день, я думаю, ми нормалізуємо вивіз сміття», - сказав Олександр Мазурчак.

За його словами, столична влада у перші дні надзвичайної ситуації свідомо прийняли рішення, про те, що сміття зі столиці вивозитися не буде, оскільки наявність великогабаритних сміттєзбиральних машин тільки посилило б ситуацію на дорогах, коли і так весь транспорт стояв.

«Тільки з учорашнього дня ми почали вивозити сміття. Вчора було вивезено 42% і ми бачимо ті (близько) 60%, які сьогодні є і з'являються щодня. За сьогоднішній день ми вивезли приблизно ще 40% і близько 20%, які переповнюють контейнери, ми вивеземо завтра, або постараємося за ніч це зробити. Ми маємо, (що) з тих контейнерів, які у нас (є), не мають можливості доїзду близько 300 контейнерів. У зв'язку з цим прийнято рішення, що там, де доїзду немає, ми перевантажуємо ці пакети на причепи і вивозимо на місце погрузки сміттєвих машини», - сказав Олександр Мазурчак.

Він порекомендував жителям Києва залишати сміттєві пакети біля сміттєвих баків, у разі якщо ті перевантажені.

Нагадаємо, вчора у КМДА обіцяли, що протягом доби столицю очистять від побутових відходів, що накопичились за вихідні. Вивіз сміття організують навіть у тих районах міста, де звільнити контейнери від снігових заметів поки неможливо.

 
Коментарі (0)