Рус Укр
ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГВ.Кличко:"Суворі карантинні обмеження боляче вдарять як по бізнесу, так і по економіці міста"
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.htmlУК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

В.Кличко:"Суворі карантинні обмеження боляче вдарять як по бізнесу, так і по економіці міста"

Влада Києва ініціюють пакет пільг і преференцій для малого і середнього бізнесу Києва на період суворих карантинних обмежень
Влада Києва ініціюють пакет пільг і преференцій для малого і середнього бізнесу Києва на період суворих карантинних обмежень, повідомив мер української столиці Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.
 
"Суворі карантинні обмеження боляче вдарять як по бізнесу, так і по економіці міста. Тому на найближчій сесії Київради я винесу на розгляд депутатів проект рішення про розширення пільг для малого і середнього бізнесу столиці. Ввівши такі пільги - і для бізнесу, і для киян в цілому - місто недоотримає багато коштів в бюджет. Але ми йдемо на це, тому що розуміємо, як складно сьогодні утриматися бізнесу і вижити людям. Всі виклики ми повинні подолати разом - спільними зусиллями", - підкреслив Кличко.
 
Йдеться про зменшення розміру пайової участі з нинішніх 50% до 1 грн в утриманні об'єктів благоустрою власниками закладів громадського харчування; зменшення плати за розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на комунальному транспорті до 50%; звільнення власників авто на території Києва від оплати за паркування на майданчиках КП "Київтранспарксервіс".
 
Також, в проекті рішення передбачено збільшення розміру фінансово-кредитної підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва.
 

"Компенсація відсотків не тільки по кредитах, яку місто вже ввів рік тому, але і за кредитними лініями. А також мова йде про розширення переліку суб'єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію. І про збільшення кількості банків-партнерів цієї програми", - пояснив Кличко. 

 
Коментарі (0)