Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійВласники МАФів платитимуть за відходи
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Власники МАФів платитимуть за відходи

До прийняття цього рішення близько 90% власників МАФів не сплачували за вивезення утворюваних відходів, які потрапляли до контейнерів, розміщених у житловій забудові.

Відтепер власники малих архітектурних форм сплачуватимуть за утворювані відходи. Так, упродовж тижня фахівці комунального підприємства «Київкомунсервіс» уклали з підприємцями понад 200 договорів на вивезення побутових відходів.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Нагадаємо, що у січні поточного року депутати Київради прийняли рішення «Про деякі питання здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах». Відповідне рішення зобов’язує власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) укладати договори на вивезення побутових відходів.

До прийняття цього рішення близько 90% власників МАФів не сплачували за вивезення утворюваних відходів, які потрапляли до контейнерів, розміщених  у житловій забудові.

«Ми вдячні підприємцям, які сумлінно поставилися до нововведення. З одного боку це зменшить навантаження на пересічних киян, з іншого – це є наступним кроком міської влади, спрямованим на упорядкування системи поводження з відходами у столиці», – заявив директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Сергій Мельник.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)