Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоЗ початку карантину зупинилось 50 житлових будівництв
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

З початку карантину зупинилось 50 житлових будівництв

Через карантин зупинились 50 об’єктів житлового будівництва, а більшість з тих забудовників, які не зупинили роботи на майданчиках, мусили уповільнити їх динаміку

Через карантин зупинились 50 об’єктів житлового будівництва, а більшість з тих забудовників, які не зупинили роботи на майданчиках, мусили уповільнити їх динаміку.

В Києві та Київській області з початку введення карантинного режиму, було призупинено не менше 50 різних об’єктів житлового будівництва. 

А більшість з тих забудовників, які не зупинили роботи на майданчиках, мусили уповільнити їх динаміку, збалансувавши її з попитом на житло, а також розміром власних резервів для продовження будівництва.

«Маю зазначити, що динаміка продажів будівельних матеріалів в березні для нас все ще була стабільно високою. Однак вже у квітні ми зафіксували зменшення продажів основної будівельної продукції (бетон, залізобетон і ФЕМ) в середньому на 30% в порівнянні з показниками за аналогічний період минулого року», — уточнив він.

За прогнозами, попит на об’єкти житлової нерухомості, як і активність забудовників почне поступово відновлюватися в третьому кварталі 2020 року, якщо в кінці другого кварталу карантинні заходи будуть ослаблені достатньо, щоб повернення до нормального життя спонукало людей інвестувати в житло. 

 
Коментарі (0)