Рус Укр
ГоловнаКиївські будніФінансування ЖКГЗ початку року борги за житлово-комунальні послуги у столиці зросли на 4%
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

З початку року борги за житлово-комунальні послуги у столиці зросли на 4%

З початку року борги за житлово-комунальні послуги у столиці зросли на 4%, це без урахування електроенергії та газу. Орієнтовно 5% споживачів взагалі не розраховуються за комуналку
З початку року борги за житлово-комунальні послуги у столиці зросли на 4%, це без урахування електроенергії та газу. Орієнтовно 5% споживачів взагалі не розраховуються за комуналку, такі цифри повідомила пресслужба КМДА.
 
“З початку року борги за житлово-комунальні послуги зросли на 4% і це без урахування електроенергії та газу, та склали 5,1 млрд гривень. Це достатньо велика сума. Разом із тим, орієнтовно 5% споживачів не розраховуються за спожите взагалі”, — говориться у повідомлені.
 
Також зазначається, що на період карантину для киян працюють онлайн-сервіси для дистанційних розрахунків. Зокрема сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги можна через особистий кабінет КК “Центр комунального сервісу” та скориставшись Qr-кодом.
 

“Впродовж карантину пільговий період оплати за комірне триває до кінця місяця. Раніше знижка діяла для тих, хто сплачує до 20 числа поточного місяця, у період дії обмежувальних заходів — до кінця місяця”, — додали в повідомленні. 

 
Коментарі (0)