Рус Укр
ГоловнаКиївські будніФінансування ЖКГЗ початку року кияни отримали перерахунок від муніципальних керуючих компаній
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

З початку року кияни отримали перерахунок від муніципальних керуючих компаній

Комунальні керуючі компанії здійснили перерахунок у бік зменшення споживачам за послуги на суму 32 мільйони гривень.
Комунальні керуючі компанії здійснили перерахунок у бік зменшення споживачам за послуги на суму 32 мільйони гривень.
 
Про це повідомило Управління (інспекція) самоврядного контролю.
 
Основну частину перерахунку керуючі компанії здійснюють самостійно і за зверненням мешканців у разі ненаданих чи неякісно наданих послуг.
 
Також протягом шести місяців поточного року Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА обстежила 928 житлових будників. Управління провело 172 перевірки з неякісного обслуговування, що теж ставало підставою для проведення перерахунку.
 
Проводиться перерахунок у разі неякісного прибирання прибудинкової території, сходових клітин, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення, поливу клумб та газонів, енергопостачання ліфтів тощо.
 

Також здійснено коригування нарахувань на користь споживачів за послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання виконавцями послуг КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-реконструкція» на суму близько 2 млн грн. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
15 Серпня 2020 p. 12:15
У нас («Євро-Реконструкція») гарячої води немає вже майже місяць, але плату за неї нарахували навіть більшу, якби вода була. Це навіть дивно - послуга не надається, але плата за неї нараховується у повному обсязі. ----------------------А ще раніше, у попередній місяць, плату за гарячу воду нарахували у 1,5 рази більшу нормативної. Тобто, коригування виходить не на користь споживачів, а навпаки.---------------------------А там хазяїн, здається, ахметка; то може він у такий спосіб, викликаючи загальне невдоволення, намагається послабити Украєну?