Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїЗа їзду по смузі громадського транспорту у Києві виписано штрафів на 4,5 млн грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

За їзду по смузі громадського транспорту у Києві виписано штрафів на 4,5 млн грн

За результатами патрулювання смуг руху громадського транспорту за місяць у Києві було винесено 8 600 постанов на майже 4,5 млн грн штрафів
За результатами патрулювання смуг руху громадського транспорту за місяць у Києві було винесено 8 600 постанов на майже 4,5 млн грн штрафів. Про це повідомила пресслужба КМДА.
 
"Ми вже можемо звітувати про перші результати заходів посилення контролю трафіку головних вузлів та вулиць Києва. Зокрема, довело свою ефективність патрулювання смуг громадського транспорту. Як бачимо, результати приголомшливі. Лише за місяць (із 15 жовтня до 14 листопада) винесено 8 600 постанов на майже 4,5 млн грн", – повідомив радник Київського міського голови Максим Бахматов.
 
Повідомляється, що у жовтні в столиці запрацювала координаційна група з планування та поліпшення міського трафіку. Керівники транспортної інфраструктури Києва та правоохоронні органи об’єднали зусилля для покращення трафіку міста. Патрулювання відбуваються в години пік, та увечері, з 7:30 до 9:00 та з 16:30 до 19:00.
 

Також Максим Бахматов нагадав, що з 7 листопада вантажному транспорту заборонили в’їзд до Києва у години пік. Почали впроваджувати зміни у житомирському напрямку, а згодом обмеження діятимуть і на інших в’їздах.  

 
Коментарі (0)