Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійЗа неприбраний столичний сніг за добу вручили понад 700 приписів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

За неприбраний столичний сніг за добу вручили понад 700 приписів

Протягом вчорашньої доби зусиллями інспекторів з благоустрою у Києві надано 705 приписів і складено 64 протоколи за неприбраний сніг та кригу

Протягом вчорашньої доби зусиллями інспекторів з благоустрою у Києві надано 705 приписів і складено 64 протоколи за неприбраний сніг та кригу, це повідомили в Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

У КМДА відзначили, що за стан території та подолання наслідків снігопаду разом із міськими комунальними службами відповідають і приватні власники або орендарі.
 
“Протягом доби якість прибирання наслідків снігопаду та ожеледі перевіряли понад 80 районних інспекторів та інспекторів КП „Київблагоустрій“. Найбільше приписів було надано підприємствам та фізичним особам, які відповідальні за прибирання на територіях міста, вручили інспектори у Деснянському, Голосіївському та Печерському районах”, — йдеться у повідомленні.
 
За даними КМДА, у разі ігнорування приписів з вимогою навести лад на території, особливо в період снігопадів та ожеледиці, коли існує ризик травмування перехожих, інспектори з благоустрою складають протокол про адміністративне правопорушення. Складений протокол стає підставою для подальшого накладення штрафу — для фізичних осіб він може сягати 1360 гривень, для юридичних — 1700 гривень.
 
Коментарі (0)


16