Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЕлектроенергетикаЗаборгованість киян за електроенергію з початку року зросла у 1,4 рази
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Заборгованість киян за електроенергію з початку року зросла у 1,4 рази

Заборгованість споживачів столиці за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» з початку 2016 року зросла у 1,4 рази та станом на 1 вересня поточного року склала 889,2 млн грн.
Найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед Компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення та підприємства й організації, які фінансуються з державного бюджету. Сумарно заборгованість цих споживачів збільшилась майже на 245,5 млн грн й склала майже 660,0 млн грн, у тому числі борг «АК «Київводоканал» з початку року зріс на 206,5 млн грн та сягнув 375,6 млн грн. 

 Динаміка заборгованості за електроенергію з початку 2016 р. за категоріями споживачів, млн грн

Населення м. Києва з початку поточного року збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію перед Київенерго на 25,3 млн грн, до 223,6 млн грн. Збільшення заборгованості відбулось по всіх районах столиці.
 
Найбільшими боржниками за електроенергію перед Київенерго є споживачі Дарницького, Солом’янського та Дніпровського районів. Їх заборгованість станом на 1 вересня становила 31,8 млн грн, 25,4 млн грн та 24,8 млн грн відповідно. 

 

 
Коментарі (0)