Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоЗабудова столиці влетіла у копійку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Забудова столиці влетіла у копійку

Протягом перших двох місяців 2014 року підприємствам Києва вдалося виконати будівельних робіт на суму 1,3 млрд грн. З них 486,2 млн грн пішло на спорудження житла.

З початку року обсяг проведених будівельних робіт підприємствами столиці сягнув 1,3 млрд грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Головного управління статистики у м.Києві.

 «У січні–лютому 2014 року підприємствами м. Києва виконано будівельних робіт на суму 1,3 млрд грн» - йдеться у повідомленні. При цьому зазначається, що індекс будівельної продукції у січні–лютому п.р. порівняно з відповідним періодом 2013 року становив 95,8%.

Зокрема, індекс будівельної продукції у січні–лютому 2014 року проти
січня–лютого 2013 року з будівництва житлових будівель становив 99,8%, нежитлових будівель – 89,2%, інженерних споруд – 103,2%.

Окрім того зауважується, що за видами будівельної продукції найбільший обсяг будівельних робіт виконано з будівництва будівель – 1,03 млрд грн або 78,9% від загального обсягу. З них, з будівництва житлових будівель виконано на 486,2 млн грн або 37,4%, нежитлових – 538,9 млн грн або 41,5%.

З будівницва інженерних споруд виконано робіт на 274,6 млн грн або 21,1% від загального обсягу.

«У загальному обсязі роботи з капітального ремонту складали 2,5%, з поточного – 2,8%. Господарським способом виконано 0,2% обсягу будівельних робіт від їх загального обсягу в цілому по місту» - додається у повідомленні.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, протягом двох останніх місяців обсяг будівництва, виконаного українськими підприємствами, сягнув майже 6 млрд грн. Це при тому, що у січні цього року спостерігався спад будівельних робіт порівняно з аналогічним місяцем 2013 року.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)