Рус Укр
ГоловнаКоментаріБудівництвоЖитлове будівництво зосереджується у столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Житлове будівництво зосереджується у столиці

Столиця стала будівельним центром серед міст України. У розбудову міста вклали майже 10 мільярдів гривень.

У цьому році найбільші обсяги будівельних робіт виконано в Києві, в них вкладено 9,5 млрд грн. Про це сказав голова правління - президент ПАТ ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, пише УНН.

«Серед всіх регіонів України традиційно найбільше будують у Києві. Цей рік також не став винятком, за всіма показниками у будівництво вкладено 9,5 млрд грн, при цьому реально третину цих коштів пішла саме на житло», - сказав Ігор Кушнір.

Пан Кушнір також зазначив, що в цьому році в містах-мільйонниках виконали більше половини загальноукраїнського обсягу будівельних робіт. Вцілому, в Україні в цьому році побудували нерухомості на 45 млрд грн.
 
Нагадаємо, позитивні зміни в будівельній галузі допомогли підняти Україну на 145 пунктів за критерієм отримання дозволів на будівництво в рейтингу «DoingBusiness-2014».
 
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, в секторі житлового будівництва  України за 9 місяців виконано робіт загальним обсягом 7 млрд грн, що на 7,2% більше аналогічного періоду минулого року.
 
За словами Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника, такий результат став можливим, у першу чергу, за рахунок коштів населення та реалізації державних житлових програм, за якими в поточному році, з урахуванням мультиплікативного ефекту, буде залучено 2 млрд грн.
 
Коментарі (0)