Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійЖиття киян посвітлішає… на 360 млн грн
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Життя киян посвітлішає… на 360 млн грн

Значну частину капіталовкладень планується спрямувати на будівництво та реконструкцію підстанцій електропостачання, розподільчих пунктів, кабельних мереж і трансформаторних підстанцій

ПАТ «Київенерго» інвестує 360 мільйонів гривень в покращення послуг електропостачання споживачам у 2012 році.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Компанії.

Як зазначається в повідомленні, значну частину капіталовкладень – 277,2  млн грн – планується спрямувати на будівництво та реконструкцію підстанцій електропостачання, розподільчих пунктів, кабельних мереж і трансформаторних підстанцій.

«Ми працюємо на випередження: у Києві формуються нові центри ділової активності. Тому Київенерго прагне забезпечити надійне енергопостачання нинішніх споживачів і розпочати якісну співпрацю з новими», – пояснив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко.

Крім того, 28,8 млн гривень спрямують на заміну електронних лічильників побутовим споживачам та на придбання сучасного обладнання для повірки електролічильників. 17,5 млн гривень передбачено на проектно-вишукувальні роботи, тобто розробку проектів реконструкції об’єктів та мереж. 

На автоматизацію диспетчерсько-технологічного управління Компанія спрямує 15,7 млн грн, на  розвиток систем зв’язку та телекомунікацій – 7,4 млн грн.

9,8 млн грн передбачено на закупівлю спецавтотранспорту і 3,5 млн грн на закупівлю інструментів та діагностичного обладнання.

Довідка:
Інвестиційну програму з передачі та постачання електроенергії затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ).

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)