Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, станом на 6:00 2 грудня тимчасово без гарячого водопостачання залишається 2 споживача, теплом забезпечені всі споживачі. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».
Серед тих, хто залишається без гарячої води - два жилих будинки: в Голосіївському і Шевченківському районах.
Наразі ліквідацією цих пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади компанії. В період з 6:00 29.11.13 по 6:00 02.12.13 на тепломережах компанії в результаті усунення 79 пошкоджень підключено 308 споживачів.
Нагадаємо, ПАТ «Київенерго» постачає теплову енергію 75% споживачам Києва. Централізоване опалення споживачам міста також забезпечують відомчі та приватні котельні.
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у зв’язку зі збільшенням споживання електроенергії в діловому центрі столиці, ПАТ «Київенерго» в 2013 році продовжило роботи з реконструкції та модернізації об’єктів енергетичного господарства Києва.