Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниОтопительный сезон 2022-2023В. Кличко: "Температура в будинках буде дещо нижчою, ніж зазвичай"
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

В. Кличко: "Температура в будинках буде дещо нижчою, ніж зазвичай"

Опалювальний сезон у Києві буде непростим і жителі столиці мають бути готові до того, що температура в квартирах буде нижчою за звичайну.
Опалювальний сезон у Києві буде непростим і жителі столиці мають бути готові до того, що температура в квартирах буде нижчою за звичайну.
 
Про це в ефірі національного телемарафону заявив міський голова Віталій Кличко.  
 
За його словами, влада Києва зараз опрацьовує питання, пов'язані з початком опалювального сезону в Києві. 
 
Віталій Кличко зазначив, що КМДА співпрацює з урядом щодо постачання газу та вартості блакитного палива. Мер Києва попередив мешканців Києва про те, що опалювальний сезон у столиці буде непростим. 
 
«Може, температура в будинках буде дещо нижчою, ніж зазвичай. Ми робимо зараз все для того, щоб використовувати сучасні технології, підготуватися до зими», — продовжив Кличко і додав, що вирішення інших питань залежить власне від держави, яка відповідає за своєчасне постачання енергоносіїв в українські міста. 
 
Нагадаємо, в Україні 7 червня створили штаб із підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, повідомляла пресслужба уряду. Штаб очолив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Завдання штабу – збалансування енергосистеми, ремонти та оперативне вирішення проблем. Цей опалювальний сезон влада назвала "найважчим в історії".
 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що через війну, яку розпочала Росія в Україні, та постійні обстріли інфраструктури, збитки енергетичної системи та енергетиків уже "сягнули десятків мільярдів гривень".  

 
Комментарии (0)