Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтоличну площу перебудують до невпізнання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичну площу перебудують до невпізнання

Лук’янівську площу столиці чекає масштабне оновлення. Зокрема з площі хочуть перенести трамвайні колії, а також побудувати двосмуговий тунель.

Вже через два роки столична Лук'янівська площа може змінитися. Трамвайні колії планують прибрати на вул. Бердичівську і Коперника, виїзд з вул. Дегтярівській на Мельникова стане одностороннім, для автобусів і тролейбусів зроблять «кишені», а під вул. Артема буде побудовано двосмуговий тунель. Про це пишуть «Вести».

Зокрема, в перспективі у районі обіцяють великий тунель з вул. Чорновола на Подільсько-Воскресенський міст.

«Правда, зараз питання про будівництво великого тунелю не стоїть. Його будемо будувати трохи пізніше, до завершення Подільсько-Воскресенського мосту. В першу чергу будуть реорганізовані перехрестя і перекладені трамвайні колії», - розповів заступник головного архітектора Андрій Вавриш.

За його словами, реконструкцію вуличної мережі профінансує інвестор, який буде будувати торгово-розважальний комплекс на території трамвайного депо.

«Поява ТРЦ на Лук'янівці створить додаткові транспортні навантаження в цьому і без того завантаженому районі, тому ми поставили завдання інвестору взяти участь у реорганізації руху тут. Причому закінчити будівництво розв'язки він має до моменту здачі ТРЦ», - каже пан Вавриш.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, прямо навпроти готелю, де свого часу знаходився скандальний ТРЦ «Троїцький», планують побудувати офісний центр. Незважаючи на негативну оцінку експертів, забудовники стверджують, що мають право зводити будівлю.

 
Коментарі (0)