Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачання158 київських будинків сидять без води
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

158 київських будинків сидять без води

В Києві станом на ранок 8 жовтня 2012 року від гарячої води відключені 158 будинки.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління житлового господарства Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Баженов.

«На сьогодні на ранок ми маємо 158 будинків, відключених від постачання гарячої води... Робота аварійних служб може перекреслити всі інвестиції і опалювальний сезон», - зазначив посадовець.

За його словами, саме робота аварійних служб може стати однією з найбільших проблем цьогорічного опалювального сезону в Києві. З цього питання існує занепокоєння у всіх районах столиці.

Водночас Володимир Баженов ще раз зазначив, що Київ до опалювального сезону повністю готовий. В місті було замінено понад 80 км теплових мереж, відремонтовано будинки та також підготовлено понад 100 засобів малої механізації та понад 200 тракторів для прибирання міста. Крім того, було закуплено 3,626 тис. т соляної суміші.

Крім того, за словами голови КМДА Олександра Попова, протягом місяця будуть проводитися роботи по ліквідації розриттів, які були зроблені під час підготовки до опалювального сезону.

РБК-Україна

 
Коментарі (0)