Рус Укр
ГоловнаКоментаріВодопостачанняА. Фоменко:«Гаряча вода літом по собівартості в 2-3 рази вище, ніж встановлені ціни»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

А. Фоменко:«Гаряча вода літом по собівартості в 2-3 рази вище, ніж встановлені ціни»

Собівартість централізованого гарячого водопостачання в літній період у 2-3 рази перевищує затверджені тарифи, повідомив учора на брифінгу генеральний директор «Київенерго» Олександр Фоменко.
Собівартість централізованого гарячого водопостачання в літній період у 2-3 рази перевищує затверджені тарифи, повідомив учора на брифінгу генеральний директор «Київенерго» Олександр Фоменко.
 
«Сьогодні централізоване ГВП в літній період діє лише в Києві, у Львові, Харкові, Запоріжжі, ну і може ще в двох містах. Всі інші міста відмовилися. Причина одна – економічна недоцільність ...Не секрет, що собівартість теплової енергії і гарячої води в опалювальний та міжопалювальний сезони – це зовсім різні речі. Гаряча вода по собівартості в 2-3 рази вище, ніж встановлені ціни. Це, по суті, планові збитки будь-якого теплокомуненерго», - повідомив Олександр Фоменко.
 
На думку керівництва компанії, в міжопалювальний період доцільніше використання різноманітних альтернативних систем гарячого водопостачання.
 

«Ми постійно відстежуємо різницю в ціні між домашнім бойлером і централізованим ГВП. Я вам скажу, сьогодні за ціною кВт*год електроенергії і за ціною кубічного метра гарячої води – бойлер економічно вигідніше. Крім того, враховуючи наші гідравлічні випробування на 2-3 тижні (залежно від характеру ушкоджень), бойлер ще є гарантованим джерелом гарячої води. Так, є нюанси: де його поставити, з внутрішньо проводкою, з об'ємом нагрітої гарячої води – можна наповнити ванну, однак більшість зараз користується душем, а не ванній», - сказав Фоменко. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
26 Травня 2017 p. 22:35
Одним із пережитків соціалістичного режиму є регулярні відключення гарячого водопостачання , особливо у неопалювальний період. Але чомусь теперішній олігархічний режим не бореться із цим рудиментом "совка", навіть навпаки, посилює та поглиблює його. От би де показати перевагу капіталізма над соціалізмом! Але у нас за 25 років незалежності нічого у цьому плані не зроблено на краще... Натомість олігархічний режим руйнує пам"ятники, перейменовує вулиці, зупинки..., а кому це потрібно, крім самих олігархів?
Коля Пухов
29 Травня 2017 p. 17:08
У нормальних країнах усі планові ремонти, промивки і випробування мереж давно проводяться без відключення водопостачання. Мабуть під час цих заходів пускають воду по запасних трубах.. .