Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВАеропорт «Бориспіль» позбудеться полігона ТПВ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Аеропорт «Бориспіль» позбудеться полігона ТПВ

Аеропорт «Бориспіль» позбудеться неприємного сусідства. Полігон ТПВ, який розташований за 2 км від злітної смуги летовища, припиняє своє функціонування.

Полігон твердих побутових відходів, площею 6 га біля аеропорту «Бориспіль» припинить своє функціонування. Відповідне рішення прийняте Вищим господарським судом України та взяте на контроль Генеральною прокуратурою. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі відомства.

«Суд погодився з позицією прокуратури та відхилив касаційну скаргу вказаного товариства на рішення суду про зобов’язання припинити господарську діяльність щодо функціонування полігону твердих побутових відходів площею 6 га» - йдеться у повідомленні.

Окрім того зазначається, що діяльність по розміщенню та експлуатації полігону побутових відходів на приаеродромній території суперечить положенням Повітряного кодексу України та становить загрозу для польотів повітряних суден, і відповідно загрожує життю та здоров’ю людей.

Зауважимо, вказаний полігон ТПВ розташований на відстані близько 2 км від злітно-посадочної смуги ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, минулоріч у головному аеропорті країни – «Борисполі» - серйозно були стурбовані засиллям пернатих. За три роки вони спричинили на летовищі 22 аварії лайнерів. Винуватцем називали діюче сміттєзвалище.

 
Коментарі (0)