Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїАварії на тепломережах тримають столичні будинки у холоді
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Аварії на тепломережах тримають столичні будинки у холоді

Через аварії на тепломережах у Києві збільшилася кількість відключених від опалення чи гарячого водопостачання будинків. Сьогодні з холодними батареями у місті понад шість десятків споживачів та понад вісім - без гарячої води.

У столиці, порівняно з учорашнім днем, збільшилася кількість споживачів без опалення та гарячого водопостачання. Про це свідчать дані ПАТ «Київенерго».

«Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, які знаходяться на балансі компанії, станом на 6:00 ранку 11 листопада 2014 року тимчасово без опалення залишається 64 споживача (будинків, закладів та відомств), без гарячого водопостачання  — 85 споживачів» - зокрема, йдеться у повідомленні.

Зауважимо, найбільша кількість відключень припадає на Шевченківський, Святошинський, Подільський, Солом’янський та Деснянський райони.

Примітно, у «Київенерго» зазначають, що впродовж минулої доби вдалося усунути 37 пошкоджень та, відповідно, підключити 136 споживачів.

Як відомо, вчора, 10 листопада, у столиці тимчасово без опалення перебувало 15 споживачів, без гарячого водопостачання  — 35.

Нагадаємо, «Київенерго» має ліквідовувати пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)