Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГБерег Дніпра обгородили колючим дротом
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Берег Дніпра обгородили колючим дротом

Півтора кілометра берега Дніпра в районі дамби на Осокорках невідомі загородили колючим дротом. Захисники природи стверджують, що ці дії незаконні.

У Києві в районі дамби на Осокорках півтора кілометра берега невідомі огородили колючим дротом, який використовують військові. Столичні захисники природи стверджують, що там незаконно захопили землю для будівництва особняків, - інформує «Погляд».

«Це місце в народі називається «Бурло», тому що там в Дніпро виходить три труби Бортницької станції аерації. Саме під захопленою ділянкою і проходять ці труби. Будь-яка господарська діяльність, а тим більше будівництво будинків, там заборонені!, - обурюється голова Асоціації риболовів України Олександр Чистяков - проте один двоповерховий будинок там вже відбудували. Почали будувати другий - залили фундамент».

Олександр Чистяков говорить, що активні рибалки один раз вже прибирали дріт:

«Це армійський дріт, в який якщо потрапиш, то не виберешся цілим, він чіпляється зубцями і просто рве на людині шкіру. Я знаю, що кілька людей вже постраждали. Рибалки по частинах обривали його і відтягували, але тепер його забетонували. Тобто поставили вздовж берега стовпи в бетон і так закріпили. Потягти її тепер неможливо. Це незаконно. Киян просто заганяють в якусь резервацію», - упевнений громадський діяч.

 
Коментарі (0)