Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГСтатистикаБорг із виплати заробітної плати у Києві складає 177,6 млн грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Борг із виплати заробітної плати у Києві складає 177,6 млн грн

Станом на 1 вересня борг із виплати заробітної плати у Києві склав 177,6 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з попереднім місяцем
Станом на 1 вересня борг із виплати заробітної плати у Києві склав 177,6 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з попереднім місяцем. Такі цифри наводить пресслужба КМДА.
 
"Станом на 1 вересня борг із виплати заробітної плати у Києві склав 177,6 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з попереднім місяцем та на 32,6 млн грн більше у порівнянні з початком 2019 року", - йдеться в повідомленні.
 
На 1 вересня борг існував на 69 підприємствах міста, з яких 39 підприємств державного сектору (борг 129,1 млн грн) і 30 недержавного (48,5 млн грн). Серед державних підприємств найбільшими боржниками залишаються ті, які входять до складу ДК "Укроборонпром". Сумарна заборгованість становить 90,9 млн грн.
 
"Також заборгованість із виплати заробітної плати мають підприємства, які знаходяться у сфері управління Мінрегіону (11,9 млн грн), Міністерства інфраструктури (7 млн грн), Міністерства енергетики та захисту довкілля (5,4 млн грн), Державного космічного агентства (5 млн грн), Міністерства розвитку економіки (4,4 млн грн), Регіонального відділення Фонду держмайна (1,2 млн грн)", - йдеться в повідомленні.
 

Основною причиною наявності боргу на державних підприємствах є брак обігових коштів через відсутність держзамовлень, несвоєчасні розрахунки за роботи, втрата ринку збуту. 

 
Коментарі (0)