Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГБорги киян за тепло і гарячу воду перевищили 1,7 млрд. грн.
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Борги киян за тепло і гарячу воду перевищили 1,7 млрд. грн.

За підсумками першого півріччя 2016 року заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед «Київенерго» перевищила 1,7 млрд. грн. Основними боржниками стали житлово-експлуатаційні організації та населення.

На сьогодні найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають житлово-експлуатаційні організації та населення - 856,8 млн. грн. і 522,8 млн. грн. відповідно, повідомляється на офіційному сайті  ПАТ «Київенерго».

Найбільша заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду зберігається в Святошинському (101,8 млн. грн.), Деснянському (82 млн. грн. ) і Подільському (69,6 млн. грн. ) районах столиці.

Сумарна заборгованість населення за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання станом на 1 липня 2016 року склала 522,8 млн. грн. При цьому заборгованість населення столиці за опалення досягла 364 млн. грн., а сума боргів за гарячу воду - перероблено 158,8 млн. грн.

Рахунки «Київенерго» й  досі залишаються заблокованими виконавчою службою України через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України» за вже сплачені газові борги. При цьому кошти, сплачені за спожиті послуги компанії, зараховуються на спеціальні рахунки, захищені законодавством від будь-яких санкцій., тому кошти з них надходять до Ощадбанку та автоматично перераховуються на оплату газу, використаного для виробництва тепла.

 

 
Коментарі (0)