Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняБСА не справляється з очисткою води від фосфатів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 









 

БСА не справляється з очисткою води від фосфатів

Вміст фосфатів у стічних водах столиці перевищує гранично допустиму концентрацію. У «Київводоканалі» занепокоєні таким станом речей, адже споруди БСА не розраховані на стоки такої концентрації.

Вміст фосфатів у стічних водах столиці, які надходять на очистку протягом травня, втричі перевищує гранично допустиму концентрацію. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі «Київводоканалу».

«За даними аналітичного відділу Головної диспетчерської, протягом травня 2014 року вміст фосфатів у стічних водах, які надходять на очистку на Бортницьку станцію аерації, при нормі 8 мг/дм3 становив майже 26 мг/дм3, тобто перевищував гранично допустиму концентрацію в три рази» - йдеться у повідомленні.

При цьому зауважується, що запроектовані понад 50 років тому споруди станції не розраховані на стоки такої концентрації та взагалі не передбачали вилучення біогенних елементів.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, попри пошуки ефективних рішень та заходи, які вживаються для підвищення якості «прозорої», українці стверджують, що вода у кранах стає все гіршою.

Нагадаємо, питання про заборону виробництва та використання побутової хімії з фосфатами на території України постало ще у 2010 році. Однак і досі таке рішення на законодавчому рівні не прийняте.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)