Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняДля частини Києва збільшився тариф на опалення та гарячу воду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Для частини Києва збільшився тариф на опалення та гарячу воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підвищила тарифи на опалення та гарячу воду для споживачів Дарницької ТЕЦ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підвищила тарифи на опалення та гарячу воду для споживачів Дарницької ТЕЦ (ТОВ "Євро-реконструкція) у м. Києві, про це повідомляє прес-служба Нацрегілятора.
 
Централізоване опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії подорожчало з 1181,85 до 1225,19 грн за ГКал - на 3,68%.
 
Централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії подорожчало з 31,42 до 32,58 грн за квадратний метр на місяць - на 3,69%.
 
Гаряча вода, за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання, для споживачів Дарницької ТЕЦ коштуватиме 73,53 грн за кубометр замість 70,56 грн, зростання становить 4,04%.
 
А централізоване постачання гарячої води за відсутності рушникосушильників коштуватиме 67,93 грн за кубометр замість 65,15 грн, тариф підвищився на 4,09%.
 

Тарифи вказані з ПДВ. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
20 Жовтня 2018 p. 22:46
Субсидії - це зараз актуальна тема, бо комунальні платежі - це єдиний вид платежів, де держава хоч трохи компенсує постійне знецінення національних грошей. Адже насправді не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня - лише зовні це виглядає , як підвищення цін і тарифів. -------------------------------------Але знецінення гривні стосується усіх і постійно, а часткова компенсація цього знецінення надається вибірково і тимчасово.