Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГГаряча вода влетить киянам у копійку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Гаряча вода влетить киянам у копійку

Кияни з 1 липня платитимуть за 1 куб. м гарячої води щонайменше 23,5 грн. Нацкомпослуг встановила нові тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води. Також зміни чекають в тарифах на на послуги з централізованого опалення.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, встановила з 1 липня 2014 року ПАТ «Київенерго» нові тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води та на послуги з централізованого опалення, які надаються населенню. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі компанії.

Зокрема, згідно з повідомленням, тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води з 1 липня 2014 року встановлені на рівні 25,1 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання та на рівні 23,5 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за відсутності рушникосушників.

Тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує «Київенерго», встановлений на рівні 375,3 грн за 1 Гкал (з ПДВ) при наявності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії та на рівні 9,22 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ) при відсутності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії.

При цьому зауважується, що тариф на послуги з централізованого опалення встановлений Комісією є сезонним та діє в опалювальний період.

Нагадаємо, наприкінці квітня поточного року НКРКП своєю Постановою №465 від 23 квітня 2014 року встановила з 1 липня 2014 року ПАТ «Київенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення на рівні 295,2 грн/Гкал (без ПДВ).

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)