Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЯк киянам заощадити на проїзді після підвищення тарифів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

Як киянам заощадити на проїзді після підвищення тарифів

У КМДА розповіли, як киянам менше платити за користування комунальним транспортом навіть після підвищення цін на проїзд на 100%.

Зекономити кошти на проїзді в громадському транспорті Києва можна буде навіть після підвищення тарифів. Для цього слід користуватися місячними проїзними квитками. Таку пораду дали у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

У КМДА пояснили: «У проїзному квитку для одного виду транспорту, який коштуватиме 130 грн,  закладена вартість однієї поїздки  2,78 грн (звичайний тариф 3 грн за поїздку), вартість поїздки за проїзним на два види наземного транспорту складатиме  до 2,72 грн, а проїзд вартістю до 2,22 грн можливий при наявності проїзного на три види наземного транспорту.  І 2,02 грн становитиме оплата за проїзним на чотири види наземного транспорту (спільно з метрополітеном)».

За проїзним на міську електричку, вартістю 150 грн , ціна однієї поїздки становитиме 3,26 грн (при тарифі 4 грн).

При розрахунку вартості проїзних квитків для проїзду у наземному транспорті закладено по дві поїздки одним видом транспорту у робочі дні (46 поїздок на місяць). Поїздки понад закладену у проїзних квитках кількість та у вихідні дні, можна вважати бонусною частиною.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Київська адміністрація пропонує встановити нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті: на метро та міську електричку 4 гривні, на наземний транспорт – 3 гривні за одну поїздку.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)