Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКерівникам столичних ЖЕКів погрожують звільненням
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Керівникам столичних ЖЕКів погрожують звільненням

За неякісну підготовку до зими столичного житлофонду поплатяться керівники житлово-експлуатуючих організацій міста. У КМДА обіцяють звільнити усіх, хто халатно поставиться до виконання своїх обов'язків.

Керівники житлово-експлуатуючих організацій несуть персональну відповідальність за якісну та своєчасну підготовку об’єктів до роботи в зимовий період. На цьому наголосив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, - повідомляє прес-служба КМДА.

«Виявлення суттєвих недоліків підготовки житлового фонду до зими призведе до звільнення керівників підприємств, які халатно поставилися до виконання цих завдань», – підкреслив він.

Окрім того, посадовець зазначив, що наразі проходять ретельні перевірки на місцях, щоб проконтролювати якість і повноту проведених робіт.

«На жаль, поки що проінспектовані будинки свідчать про необхідність жорсткішого контролю за роботою працівників ЖЕКів. Невпорядковані електрощитові та підвальні приміщення, відсутність елементарних заходів з енергозбереження» - зауважив він.

До речі, відповідні підготовчі роботи станом на 8 вересня вже проведено в майже 9 тисячах будинків. Загалом до осінньо-зимового періоду заплановано забезпечити підготовку 10 814 житлових будинків.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)