Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиян чекає чергове підняття тарифів на вивіз сміття
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киян чекає чергове підняття тарифів на вивіз сміття

У Києві знову підвищать тарифи, в цей раз - на послуги з вивезення сміття. Так, в КМДА мають намір з 1 квітня підвищити тарифи на вивіз в столиці сміття в розмірі від 8,1% до 19,8%.
У Києві знову підвищать тарифи, в цей раз - на послуги з вивезення сміття. Так, в КМДА мають намір з 1 квітня підвищити тарифи на вивіз в столиці сміття в розмірі від 8,1% до 19,8%.
 
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
 
У розпорядженні зазначено, що ціна за послуги з вивезення 1 кубометра твердих побутових відходів (ТПВ) для населення міста підвищується до 176, 26 гривень з урахуванням ПДВ. Дня порівняння, в даний момент ціна за кубометр таких відходів становить 159,1 гривень.
 
У той же час за послуги з вивезення великогабаритних побутових відходів киянам доведеться з 1 квітня платити 210,68 гривень за кубометр з урахуванням ПДВ. Поки що ціна за вивезення 1 кубометра такого виду відходів становить 175,82 гривень.
 
Готував нові тарифи на вивезення ТПВ Департамент економіки та інвестицій КМДА.
 
Також окремим розпорядженням КМДА піднімуть ціну за послуги для всіх інших її постачальників, включаючи також приватні компанії.
 
У прес-службі, що підвищення насамперед пов'язано зі зростанням мінімальної зарплати в 2019 році до 4173 гривень, яке в будь-якому випадку збільшить витрати компанії на оплату праці персоналу.
 

Крім того, це також пов'язано і з переглядом тарифів на поховання відходів на полігоні №6 і послуг зі спалювання відходів на заводі "Енергія". 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
24 Лютого 2019 p. 00:52
Багато українців взагалі не мають ні зарплати, ні пенсії, звільнені з попереднього місця роботи у зв"язку з різноманітними "ліквідаціями" держпідприємств; тобто вони стали безробітними з ініціативи держави і по незалежним від них причинам.------------------------------------------------ А тепер у цих примусово позбавлених заробітної плати ще й відібрали субсидію... У якій ще країні можлива така турбота про людину?