Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиянам не приходять квитанції на оплату ЖКП
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Киянам не приходять квитанції на оплату ЖКП

Мешканцям Києва не приходять квитанції на оплату ЖКП за липень. У ГІОЦ не знають, коли саме будуть надруковані і розіслані платіжки. Місцева влада, нібито, боїться реакції киян на «космічні» цифри в рахунках після підвищення тарифів з 1 липня.

Київський Головний інформаційно-обчислювальний центр, який виставляє рахунки за комунальні послуги, боїться розсилати платіжки киянам. Це пов'язано тим, що з 1 липня тарифи на ЖКП зросли в середньому на 60%. Місцева влада побоюється «соціального вибуху» киян, через нібито «космічних» цифр у майбутніх квитанціях. Про це «Україні Комунальній» повідомили джерела в ГІОЦ в рамках неформальної розмови.

Крім того, читачі неодноразово надсилали скарги до редакції «У.К.». За їх словами, квитанції за липень вони так і не отримали. ГІОЦ важко сказати, коли саме будуть надруковані і розіслані платіжки.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», жителі Київської області платять не за плановими розрахунками, а за реально спожитий газ. Прогнозні розрахунки проводяться тоді, коли споживачі не надають фактичних показів газового лічильника.
Катерина Білоус
 
Коментарі (2)
Санечка В.2
12 Серпня 2014 p. 15:56
все правильно))) пусть и не присылают. иначе выбухнем))))
Михаил
12 Серпня 2014 p. 17:19
Может, теперь каждый сможет свои тарифы вписывать?