Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Киянам обіцяють тепліші батареї в квартирах
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Киянам обіцяють тепліші батареї в квартирах

Столична влада доручила теплопостачальним організаціям зігріти киян. Зокрема, у КМДА поставили завдання підвищити температуру теплоносія, так як в найближчі дні очікується зниження температури зовнішнього повітря.

У Києві міська влада доручила теплопостачальним організаціям збільшувати температуру теплоносія. Таке рішення зумовлено зниженням температури зовнішнього повітря у найближчі дні. Про це повідомив заступник міського голови Петро Пантелеєв, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з прогнозами синоптиків, у найближчі дні температура повітря «впаде» до 12 градусів нижче нуля.

«…Тому підприємства «ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Єврореконструкція» повинні здійснити відповідні коригування теплоносія та підтримувати його параметри на вході в будинок», –  заявив він.

Окрім того, чиновник наголосив, що причиною недостатньої температури в квартирах киян також може бути проблема внутрішньобудинкових мереж. Тож, житлові організації повинні ліквідувати недоліки в роботі мереж там, де це технічно можливо.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, киян звинувачують у тому, що вони намагаються обдурити комунальні служби, відкриваючи вікна до приходу комісії, яка визначає надання неякісних послуг з опалення будинків, для того, щоб домогтися перерахунку вартості тарифу за опалення.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)