Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиянам підвищили тарифи на водопостачання і водовідведення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам підвищили тарифи на водопостачання і водовідведення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для "Київводоканалу"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг схвалила нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для ПАТ АК "Київводоканал". Тариф на водопостачання для киян підвищили на 85 копійок за 1 кубометр (без ПДВ). Тариф на водопостачання для киян підвищили на 85 копійок за 1 кубометр. Відповідне рішення прийняли члени НКРЕКП на засіданні.

Встановлено тариф споживачам, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

  • на централізоване водопостачання - 9,86 грн за 1 кубометр без ПДВ (діючий тариф 9,01, зростання - на 0,85 грн або 9,43%),
  • на централізоване водовідведення - 7,49 грн за один кубометр без ПДВ (діючий тариф 7,97, зменшення - на 0,48 грн або 6,02%).

Також відповідно до прийнятого рішення, тариф споживачам, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, встановлені в таких розмірах:

  • на централізоване водопостачання - 3,69 за 1 кубометр без ПДВ (діючий тариф 3,62, зростання - на 0,07 грн або 1,93%),
  • на централізоване водовідведення - 2,41 грн за 1 куб. метр без ПДВ (діючий тариф 2,64, зменшення - на 0,23 грн або 8,71%).
 
Коментарі (0)