Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиянам перерахували 5,2 мільйони, помилково сплачених за електрику
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам перерахували 5,2 мільйони, помилково сплачених за електрику

У компанії розповіли, що відсоток помилкових сплат щомісяця зменшується.

У Києві автоматично перерахували помилково сплачені у березні за старими реквізитами кошти на особові рахунки побутових клієнтів "Київських енергетичних послуг".

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Процес перерахування помилкових сплат за електроенергію, здійснених побутовими споживачами в березні за старими реквізитами, завершено. "Київські енергетичні послуги" зарахували на особові рахунки клієнтів 5,2 млн грн, які отримали від попереднього постачальника – "ДТЕК Київських електромереж". Перераховані кошти будуть враховані в платіжках за спожиту електроенергію, також їх можна побачити в Особистому кабінеті", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, попри те, що від 1 січня 2019 року постачальником електроенергії у столиці є "Київські енергетичні послуги", залишились споживачі, які помилково продовжують сплачувати за світло попередньому постачальнику, який зараз є оператором системи розподілу.

"На цьому етапі клієнтам не потрібно звертатися до центрів обслуговування чи контакт-центру, щоби вирішити питання з помилковими сплатами: компанія самостійно відпрацьовує ці питання з попереднім постачальником", - розповів директор "Київських енергетичних послуг" Віктор Мельников та подякував усім клієнтам, які дисципліновано сплачують за спожитий енергоресурс новому постачальнику.

За його словами, щомісяця відсоток помилкових сплат зменшується.

Нагадаємо, від 1 лютого українці почали отримувати нові платіжки за електроенергію. Квитанції мають два окремі рядки: перша частина грошей буде йти постачальнику електроенергії, а друга – оператору системи розподілу. 

 

 
Коментарі (0)