Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКиянам запропонували нові «правила» сплати за ЖКП
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам запропонували нові «правила» сплати за ЖКП

У цьому місяці киянам продовжили термін сплати за житлово-комунальні послуги за новими платіжними документами. Відтак, до кінця вересня діятимуть знижки за вчасну сплату, які раніше надавалися лише до 20 числа.

Киянам продовжили термін сплати за житлово-комунальні послуги. У цьому місяці знижка, передбачена за вчасну сплату (до 20-го числа) діятиме до 30 вересня. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на першого заступника директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрія Щербину.

Окрім того, пан Щербина зауважив, що з 15-го вересня мешканці Києва переведені на нову форму Єдиного рахунку на сплату за житлово-комунальні та інші послуги. При заповненні розрахункових документів необхідно звернути увагу, що обсяги постачання та водовідведення гарячої води повинні співпадати.

Також посадовець звернув увагу киян на те, що в разі отримання платіжок з нарахуваннями за гарячу воду в період, коли зазначена послуга не надавалася, мешканці неодмінно мають звернутися до житлово-експлуатаційного підприємства для здійснення перерахунку.

«Платіжний документ також передбачає зміну підходів у нарахуванні плати за опалення. На сьогодні плата за тепло буде здійснюватися лише протягом опалювального сезону, тобто за фактом надання послуги, тоді як раніше загальна сума розбивалася на кожен місяць протягом року», – повідомив Андрій Щербина.

При цьому він додав, що у разі наявності переплат у споживача, останній може використати її для оплати послуги в наступному місяці. Сума переплати буде вказана у платіжному документі у відповідній графі.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, з 15 вересня кияни почали отримувати видозмінені платіжки за житлово-комунальні послуги та квартплату.

Новий платіжний документ складається з п'яти блоків і роздрукований на аркуші форматом А4. У кожному блоці вказані окремий вид послуг та назва підприємства, відповідального за їх надання.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)