Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКияни не сплачуватимуть за неякісні комунальні послуги
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Кияни не сплачуватимуть за неякісні комунальні послуги

У КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» нагадали, що у разі надання неякісних житлово-комунальних послуг, підприємство здійснюватиме перерахунок. Таким чином, кияни не сплачуватимуть за неякісні послуги.

Тільки з початку 2012 року за неналежно надану послугу мешканцям столиці перераховано понад 30 млн грн.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

Зауважимо, що нормативним вважається безперебійне надання послуг з централізованого опалення впродовж всього опалювального сезону. Якщо послуга надана не в повному обсязі (або ненадана), споживач повинен повідомити про це виконавця в усній чи письмовій формі. Зауважимо, що повідомлення споживача обов’язково реєструється представником виконавця у журналі реєстрації заявок споживачів.

За результатами перевірки та встановлення факту неналежного надання або ненадання послуг складається акт-претензія, який підписує споживач та представник організації, що обслуговує будинок.

Акт-претензію розглядають та упродовж трьох робочих днів повідомляють споживачеві про її задоволення або про відмову у задоволенні (причину відмови обґрунтовують).

Нагадаємо, що нормативною вважається температура повітря в житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) 18°C (у наріжних кімнатах 20°C). Допустимий строк відхилення – 12 годин на добу (один раз на місяць). Зменшення плати – на 5% за кожний градус відхилення від 18°C до 12°С у житлових приміщеннях (у наріжних кімнатах від 20°C до 14°C) за період відхилення (протягом усього строку відхилення).

При температурі в житлових приміщеннях нижче, ніж 12°C (у наріжних кімнатах нижче, ніж 14°C), плата за централізоване опалення не стягується.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)